Get Adobe Flash player

O nas

 

Kim jesteśmy?

Grupą śmiałków – studentów różnych wydziałów UMCS, która wierzy, że świat nie jest taki szary i ponury, jaki się przeciętnemu studentowi wydaje :)

Pasjonaci tematu management & marketing, a także pokrewnych; aktywni, otwarci na zmiany, kreatywni, lubiący testować się w różnych sytuacjach, czerpiąc z tego fun.

 

Co robimy?

Rezultaty naszych działań możesz zobaczyć jako szkolenia, warsztaty, debaty, konferencje, czy wykłady otwarte. Czyli robimy wszystko to, co pozwoli Ci poznać tematykę zarządzania i marketingu z różnych stron, dać wiedzę prosto od specjalistów w tej dziedzinie – praktycznie za darmo :)

 

Po co to robimy?

Działalność w Kole jest dla nas takim „pasem startowym”, który pozwala sprawdzić się już teraz – na studiach, w różnych sytuacjach – jako organizatorzy, negocjatorzy, etc. Koło uczy pracować razem, jak i brać odpowiedzialność za powierzone zadania. Uczy także przyjmować i uwzględniać różne punkty widzenia – logistyk musi czasem ściągnąć na ziemię za bardzo odjechany pomysł, a marketingowca, czy grafika, uczy szukać złotego środka, pomiędzy tym, co ładne a skuteczne, itd. :) Tym sposobem weryfikujemy, czy nasza decyzja, o kierunku studiów była słuszna i czy chcemy dalej nią podążać. A pomiędzy tym wszystkim pracujemy w realnym otoczeniu, z różnymi firmami i organizacjami, co sprawia, że wychodząc na rynek pracy nie czujemy się zagubieni, bo wiemy, czego chcemy, w czym jesteśmy dobrzy i z kim chcielibyśmy pracować, a z kim nie :)

 

Kto może do nas dołączyć?

Każdy, kto chce się rozwijać :)

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.