Get Adobe Flash player

semestr letni 2012/2013

Wykład otwarty - Motywowanie i zarządzanie zespołem

Projekt mający charakter wykładu otwartego odbył się 11 marca 2013r. w godzinach 11:00-13:00 na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Został poprowadzony przez Pana Mariusza Dąbrowskiego, Dyrektora Finansowego ds. Wsparcia Biznesowego w Provident Polska S.A. Skierowany był do studentów i absolwentów lubelskich uczelni (niezależnie od kierunku, roku i trybu studiów).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI Dzień Marketingowy

Kolejna edycja cyklicznego projektu KNZiM organizowanego w formule warsztatowej. W 2013 roku była to już VI edycja projektu - został on zrealizowany w dniach 23-24 marca.  W ramach projektu odbyły się 2 kilkugodzinne szkolenia. Brało w nich udział 64 osoby. Wysoką jakość merytoryczną zajęć zapewnili profesjonalni szkoleniowcy-praktycy z dużym doświadczeniem w sferze biznesu. Projekt miał na celu zwrócenie uwagi studentów na znaczenie różnych dziedzin marketingu w rozwoju współczesnych firm, a także poszerzenie ich wiedzy na temat różnych aspektów marketingu, w tym marketingu osoby własnej.

 

 

 

 

 

Konferencja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Projekt obejmował wykład wprowadzający w tematykę współczesnego ZZL oraz dwa warsztaty. Wydarzenie odbyło się 10 maja 2013r. na Wydział Ekonomiczny UMCS. Uczestnicy mieli szansę dowiedzenia się jak wygląda dziś HR oraz w jaki sposób można radzić sobie z wypaleniem zawodowym. Poznali również tajniki skutecznej komunikacji z klientem oraz jak asertywnie funkcjonować w biznesie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Network Session Lublin

Network Session to pierwsza w Lublinie konferencja nt. e-biznesu i personal brandingu. Wydarzenie pod hasłem „Poznaj siłę internetu” odbyło się 15 maja na WE UMCS.

Na początek odbyła się seria wykładów na temat przedsiębiorczości i prowadzenia działalności
w internecie. W przerwach pomiędzy prelekcjami odbywały się sesje networkingowe, umożliwiające nawiązywanie kontaktów biznesowych, które zostały przeprowadzone przez specjalistów w dziedzinie networkingu: założyciela BNI w Polsce Grzegorza Turniaka i Dyrektora Regionalnego BNI w Lublinie Artura Sójkę.

Potem odbyły się równolegle dwie ścieżki szkoleniowe. Pierwsza z nich dotyczyła  Personal Brandingu. Na ten temat wypowiedzieli się znani blogerzy oraz specjaliści od kreowania wizerunku, jak Ilona Patro (blogosfera.com), Artur Smolicki (newCreative.pl), Michał Stępień (kotlet.tv) czy Artur Roguski (whysosocial.blog.pl).  Druga ścieżka szkoleniowa pt. E-biznes omawiała szanse i zagrożenia wynikających z prowadzenia  działalności w internecie. Jednym z prelegentów w tej ścieżce był Jarosław Królewski – dyrektor zarządzający Humanoit Group.

 

Akademia eMarketingu

Akademia eMarketingu jest cyklicznym projektem organizowanym wspólnie przez KNZiM oraz firmy Enzo Sp. z o. o . i Mint Media Sp. z o. o. – czołowych przedstawicieli branży marketingowej w regionie. Tematyka warsztatów skupia się wokół marketingu internetowego. Projekt skierowany jest do wszystkich studentów, szczególnie pasjonatów Internetu, którzy planują pracę w agencji interaktywnej, domu mediowym, agencji reklamowej, jako marketerzy w firmach, a także do osób planujących założyć własny biznes - szczególnie internetowy. Zajęcia połączone są z dynamiczną dyskusją uczestników oraz rozwiązywaniem przygotowanych case studies.

W semestrze letnim odbyły się 3 spotkania Akademii, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów – w każdym z nich uczestniczy około 30 osób. Akademia jest przedsięwzięciem bezkosztowym, promowanym internetowo. Istnieje strona www akademii: http://www.akademia-emarketingu.pl/ oraz newsletter informujący o terminach spotkań. Uczestnictwo w spotkaniach w ramach Akademii jest darmowe.

 

Akademia NLP

Akademia NLP to pierwszy tego typu cykliczny projekt organizowany przez Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu UMCS we współpracy z firmą szkoleniowa RM ACADEMY. Półtoragodzinne warsztaty maja charakter wykładu połączonego z ćwiczeniami. Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów zarówno UMCS jak i innych lubelskich uczelni. Warsztaty rozwijają umiejętności komunikacji społecznej, relacji interpersonalnych, relacji z klientem, zarzadzania czasem – time management, autoterapii i rozwoju osobistego. W semestrze letnim odbyło się jedno spotkanie Akademii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykład otwarty We live in the era of Smart Phones and Dumb People


Prowadzący podzielił się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami na temat mediów społecznościowych, komunikacji marketingowej w dobie web 2.0. oraz wszechogarniającego szału na Internet, technologie i facebooka. Była to ciekawa podróż od "DNA INTERNETU" po szarą rzeczywistość lubelskiej agencji reklamowej, realizującej ogólnopolskie i międzynarodowe kampanie reklamowe.

 

 

Wyjazd na konferencję Netvision


Pięcioro członków KNZiM miało szansę w kwietniu uczestniczyć w jednej z największych konferencji dotyczących biznesu i nowych technologii organizowanej na terenie Politechniki Gdańskiej, odbywającej sie w dniach 18-24.04.2013r. Liczne szkolenia prowadzone przez praktyków biznesu pozwoliły na zdobycie cennej wiedzy jak i nawiązanie przydatnych kontaktów.