Get Adobe Flash player

Liga Cashflow

Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu UMCS wraz z Fundacją Wolności zapraszają na Ligę Cashflow - serię cyklicznych warsztatów, których uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu zarządzania i przedsiębiorczości oraz poznają tajniki dobrego inwestowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 13 listopada 2012 r. o godz. 18:15 w sali A5 na Wydziale Ekonomicznym UMCS.

CASHFLOW to planszowa gra edukacyjna, dzięki której można w łatwy sposób nauczyć się zasad rządzących rynkiem, a także rozwinąć umiejętności inwestowania i zarządzania kapitałem. Interaktywna gra pozwala poznać tematykę związaną z rachunkowością i finansami oraz wypracować i przećwiczyć własną strategię. Dzięki niej gracze uczą się, jak w praktyce wykorzystać wiedzę z zakresu uzyskiwania i gospodarowania kapitałem, oraz mają możliwość zastosować ją do swojej aktualnej sytuacji finansowej.

Na każdym spotkaniu Ligi Cashflow uczestnicy będą zbierać punkty. Osoby z największą liczbą punktów pod koniec trwania projektu zdobędą nagrody: dysk zewnętrzny oraz planszowe gry ekonomiczne.

Zapraszamy!